Suprimă
apetitul
Hoodia gordonii Афричката билка hoodia докажано го потиснува апетитот поради тоа што содржи молекула P57 која влијае на хипоталамусот - центарот за мозок одговорен за чувството на ситост. Ако јадеш помалку- ќе ослабиш. Ти дава чувство на ситост, значи ќе внесуваш помалку калории и ефикасно ќе слабееш.
Спречува
складирање
на масти
Гарсинија Камбоџа Камбоџа гарсинија го спречува складирањето на маснотиите, ја јакне оксидацијата на веќе присутните маснотии и предизвикува зголемено лачење на серотинин (хормонот на среќата во мозокот).
Го унапредува процесот
на слабеење
Гуарана Гуараната го намалува апетитот, го стимулира нервниот систем и го ублажува психичкиот и физички замор.

100% гарантираме враќање на средства во случај на незадоволство од производот

100%-тен ефект
на слабеење
Производот e
одобрен од страна
на експерти.
Ослаби ефикасно
без чувство на глад!
-2,7 kg
за 16 дена
Не препорачуваат
Резултати после 30 дена од употребата на фластерите GoSlimmer Нашиот производ го користат илјадници луѓе ширум светот!
Ова се приказните на некои од нив:
-11 кг
Далиборка Лазова, 50 години
“Фластерите ги користам веќе 23 дена. Ослабев 11 кг и влегов во помал конфекциски број. Најдобро од се е што се чувствувам одлично. Расположена сум, не гладувам, а слабеам. Нема ништо подобро! “* *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.
-17 кг
Дарио Костовски, 33 години
“Најверојатно поради мојот вишок килограми кој ги имав многу, побрзо и ослабев. Во првата недела изгубив 6,5 кг. За 4 недели скинав вкупно 17 кг и сум воодушевен! Препорака на сите оние кои сакаат да ослабнат без мака!“* *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.
-9 кг
Ана Маркова, 25 години
“Воопшто не се мачев, а изгубив на тежина. За еден месец ослабев 9 кг. Ја препорачав на сите пријатели оваа едноставна метода за брзо враќање на фигурата.“* *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

274 comments Add a comment
 • Ива Митева
  Ова е чудо!!! Кога видов дека за 10 дена изгубив 4 кг бев шокирана...што ли ме чека понатаму
 • Ана Томовска
  Да не е тоа малку брзо слабеење? На луѓето им треба еден месец за да ослабат 4 килограми?
  Reply · 4 · Like ·
 • Ива Митева
  Да затоа и бев шокирана, воопшто не почувствував пад на енергија, исцрпеност, замор...порано кога и да пробував да ослабам, едноставно немав сила да продолжам
  Reply · 1 · Like ·
 • Ана Томовска
  Одлично ако е така, само пази, не е добро многу килограми да се изгубат за кратко време
  Reply · 2 · Like ·
 • Горан Јованов
  Не е добро ниту да си на диета и да умираш од вежбање а да ослабиш 1 кг за еден месец. А јас сакам да изгубам килограми. Ако е толку добро и брзо делува веднаш нарачувам!
  Reply · 1 · Like ·
 • Лидија Милаанова
  Ххихихи ако го потиснува апетитот тогаш е вистинска работа за мене
  Reply · 1 · Like ·
 • Петра Георѓиева
  Поздрав! Од мое искуство фластерите се одлични. Ги користев три месеци направив пауза од еден месец, планирајќи да продолжам. Но немаше потреба. Не вратив ниту грам. Од тогаш поминаа два и пол месеци. Сега планирам пак да нарачам бидејќи ми се наближуваат некои прослави и ќе има храна на која што неможам да и одолеам
  Reply · 2 · Like ·
 • Катерина Скопје
  Hudija во целиот свет е позната како одлична за слабеење а верувам дека во комбинација со овие состојки уште подобро делува
  Reply · 2 · Like ·
 • Лидија Божиновска
  Јас, драги мои, после половина година фрлив од себе 25 кила. И морам да признаам дека сега по мене се свртуваат но не од гадење како порано, чувството е одлично
  Reply · 1 · Like ·
 • Мира Христова
  Секоја чест! Тоа е навистина многу килограми. Се надевам дека ќе успеам да симнам барем 10-тина и ќе бидам задоволна
  Reply · 1 · Like ·
 • Елена Трајановска
  Немам што да изгубам, со оглед на тоа што имаат 44-дневна гаранција. Нарачав!
  Reply · 1 · Like ·
 • Марко Петров
  Прочитав за состојките, навистина се одлични. Инаку многу внимание посветувам на овие работи, но да лепам фластер на себе?! Да се некои таблети ај....но да одам со фластер
  Reply · 2 · Like ·
 • Ацо Николовски
  Финтата е во тоа што фластерите воопшто не се гледаат! Реално можеш да ги залепиш под облеката па дури и кога ќе ги залепиш на дел од телото кој се гледа не се забележуваат никако. Тоа е најдобро од се, поврзано со фластерите, мислам покрај тоа што се многу ефикасни.
  Reply · 2 · Like ·
 • Марко Петров
  Тоа звучи одлично, благодарам. Ќе ти верувам на збор и ќе пробам
  Reply · 1 · Like ·
View more
Facebook plugin

FAQ- Најчесто поставувани прашања:

П: Како се користат фластерите GoSlimmer?

О: GoSlimmer фластерите се дизајнирани за да бидат едноставни и удобни за употреба. Еднаш дневно се лепи по еден фластер на чиста кожа без влакна. Најдобро наутро или навечер, за да ти стане ритуал. Секој пат кога го менуваш фластерот, смени го местото на лепење, за да може кожата да ти дише. Благодарение на малите димензии, ќе слабееш дискретно и ефикасно 24 саати дневно - без чувство на глад и одрекување. Затоа не чекај да снема залиха, туку нарачај ги своите фластери веднаш!

П: Кога можат да се забележат првите резултати од употребата на фластерите GoSlimmer?

О: Првите резултати од употребата на фластерите GoSlimmer ќе ги почувствуваш со лепење на првиот фластер. Активните состојки веднаш почнуваат да делуваат, и ти овозможуваат чувство на ситост и го мамат твојот мозок. Благодарение на тоа не чувствуваш глад, и го намалуваш внесувањето на калории. Резултатот е брзо и лесно губење на вишок килограми- без чувство на глад. При тоа не развиваш отпорност на состојките, како во случај со многуте други препарати. Ако сакаш сигурно и брзо средство против слабеење, нарачај веднаш!

П: Зошто фласерите GoSlimmer се толку ефикасни?

О: GoSlimmer фластерите се толку ефикасни благодарение на моќната комбинација од природни состојки. Активните состојки на фластерите докажано делуваат така што влијаат на хипоталамусот - центарот на мозокот одговорен за чувството на ситост. Мамејќи го мозокот дека сме сити, не чувствуваме глад и го намалуваме внесување на храна. Така доаѓа до намалување на внес на калории и се слабее. Покрај ова, состојките имаат позитивен ефект на расположение и енергија. Го стимулираат средниот нервен систем и го ублажуваат физичкиот и психички замор. Затоа почни ефикасно да губиш килограми без чувство на глад, недостаток на енергија, замор и лошо расположение!

П: Дали фластерите GoSlimmer  се сигурни за употреба?
 

О: Да, GoSlimmer фластерите се потполно сигурни бидејќи содржат 100% природни состојки, докажано ефикасни и сигурни за употреба. Овие состојки не предизвикуваат никакви штетни влијанија ниту пак нуспојави. Тестирани се и погодни за секаков вид на кожа. Не содржат алергени и се препорачуваат на сите оние кои се склони кон алергии. Нарачај и види дека слабеењето никогаш не било толку брзо и лесно!

П: Кои се состојките на фластерите GoSlimmer?

О: Активни состојки на фластерите GoSlimmer се:Hoodia Gordonii, Paullinia Cupana Fruit Extract (Guarana), Garcinia Cambogia. Почувствувај ги на својата кожа благодетите на оваа ефикасна комбинација!

Провери дали фластерите GoSlimmer се за тебе:

Колку килограми имаш?

Повеке од 9.000 задоволни купци во Македонија во изминатата година!


Испробај и ти! Борбата со килограмите никогаш не била волку едноставна! GoSlimmer фластери имаат испробано и препорачано многу луѓе. Нема многу долго да чекаш на резултати!
Фластерите за слабеење GoSlimmer Patch се најбрз и најлесен начин за слабеење. Содржат исклучиво природни состојки кои влијаат во намалување на чувството на глад и помагаат при намалување на вишокот килограми без мака. Ходијата го намалува апетитот и ќе слабееш дури и кога ќе седеш во канцеларија или зад воланот на својот автомобил. Само еден фластер дневно и вишокот килограми ќе почнат да ти се топат! Производот е одобрен од страна на експерти. Ефикасноста е докажана со многу стручни студии, а најдобар показател се коментарите на задоволни корисници на GoSlimmer фластери кои оствариле одлични резултати.
Пази се од имитации Нарачај GoSlimmer фластери само од оваа службена страница, за да избегнеш купување на лажен производ.
Препорака на експерти Проблемот со прекумерна тежина никогаш не бил по актуелен. Брзо темпо на живот, повеќечасовно седење на работно место се главни виновници за тоа. Прејадувањето и прекумерното внесување на висококалорични и штетни производи се главни пречки во борбата за здрава фигура.
Контролирај го својот апетит и слабеј - тоа не е лесна задача во овој современ свет. Поради тоа експертите смислија брз и лесен начин на губење на тежина. Фластерите за слабеење се дефинитивно наједноставен и најбрз начин да изгубиш вишок масни наслаги без мака и одрекување.
На природен начин го регулираат апетитот, го потиснуваат. Комбинацијата на природни состојки ефикасно го подобрува процесот на слабеење. Го спречуваат таложењето на маснотии и го намалуваат апетитот додека истовремено го стимулираат средниот нервен систем. Докажано е дека го ублажуваат физичкиот и психички замор. Резултатот е губење килограми. Таквиот прооизвод треба да се користи бидејки е докажано ефикасен.
Експерт за нутриционизам и пореметување во исхраната
Влатко Митрески

Зошто GoSlimmer фластерите се најефикасно решение за брзо губење на килограми?

Метода Цена Делување Негативно
Липосукција
62,320 - 250,000 ден Отстранување на масни наслаги со помош на цевки кои се вметнуваат под кожа.
 • -Болен и скап процес
 • -Долго време за опоравување
 • -Ризик од анестезија
 • -Инфекција и белези
 • -Губење на крв и крвни згрутчувања
Diete
500 - 2,000 зависно од нутриционистот Бара исфрлање на разни видови на храна од секојдневната исхрана.
 • -Ослабен имунитет
 • -Дијареја или запек
 • -Мачнини, несоница
 • -Чувство на изгладнетост
 • -Враќање на килограми
 • -Раздразливост поради недостаток на резултати
Sală
1500 - 3100 месечно (без тренер) 3100-9000 (со тренер) Редовни посети на теретана и користење на различни справи за согорување на масти и затегнување на тело.
 • -Повреди
 • -Напнати мускули
 • -Со вежби кои не ти одговараат можеш да добиеш на тежина
 • -Време кое е потребно за теретана
Pastile de slăbit
2000 по кутија Содржат блокатори за масти кои ја спречуваат апсорпцијата на мастите од храната.
 • - не делуваат на веќе складирани маснотии во телото
 • -Мачнина, повраќање, дијареа, хроничен замор
 • -Оштетување на црниот дроб
 • -Зголемен ризик од срцев удар
 • -Зголемен ризик од мозочен удар
Plasturii GoSlimmer
1990 ден Користи природни и докажано делотворни состојки кои лесно и брзо го намалуваат апетитот. Трошоци за купување на нова, тесна и провокативна гардероба!

Зошто корисењето на GoSlimmer фластерите е толку едноставно?

GoSlimmer фластерите се мали, но толку природни и сигурни и никој нема да знае дека ги носиш. Едноставни за употреба, брзо овозможуваат резултати на природен и сигурен начин. Само еден фластер дневно е најлесен и најсигурен начин до брзо ослободување од вишокот килограми.

1.

Сакаш да ослабиш и да ја дотераш својата линија? Но не можеш да ја контролираш својата желба за храна? Сакаш ли да се ослободиш од чувството на глад и желбата за храна која ги лепи килограмите на твоето тело?

2. 

Сега е тука природното решение кое ќе ти помогне да ја победиш  гладта и желбата за храна - GoSlimmer фластери. Секој ден лепи по еден фластер на чиста кожа без влакна.

3.

Благодарение на докажано ефикасната комбинација на худијата и останатите природни состојки, овие фластери делуваат така што го потиснуваат апетитот без чувство на глад. На тој начин се формира чувство на ситост, се намалува внесување на калории и ефикасно се слабее. При тоа, не се формира отпорност на состојките. Треба да се користат три месеци за да се одржат резултатите!

Одлично, зарем не? GoSlimmer фластерите за слабеење се состојат исклучиво од природни и докажани состојки за слабеење. Не содржат алергени. Состојките не предизвикуваат никакви штетни ефекти ниту нуспојави. Дерматолошки се тестирани и погодни за најосетливи типови на кожа.
Начин на употреба Еднаш дневно залепи еден фластер на чиста кожа без влакна. Најдобро наутро или навечер. Секој пат кога ќе менуваш фластер, промени го местото на лепење за да се одмори кожата.
Како ќе знам дали производот е оригинален?  Во Македонија единствен службен дистрибутер на фластерите GoSlimmer е нашата компанија. Можеш да нарачаш на оваа веб-страна.
За колку време се испорачува? Производот се доставува во рок од 2-3 работни дена од денот на нарачување.
Како можат да се нарачаат GoSlimmer фластерите?
Пополнете го формуларот за
нарачка подолу
Гарантиран
резултат
Кликни
НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
Докажана
ефикасност
Плати ја пратката
при превземање
Ексклузивна
технологија